ideal 2000

 

Universalūs sprendimai, daugybė variantų60 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 3–4 kamerų. Sistema „Ideal 2000“ – tai ligi šiol populiari klasika. Dėl profilio tvirtumo galima tinkamai įrengti pačių įvairiausių formų ir funkcijų langus užtikrinant taisyklingą jų veikimą. Aukščiausia pagaminimo kokybė ir sutvirtinimai iš cinkuoto plieno garantuoja išskirtinį langų su sistemos „Ideal 2000“ profiliais ilgaamžiškumą. Dvigubo sandarinimo sistema su pleištiniais sandarikliais, pagamintais iš medžiagų, atsparių atmosferos veiksniams, ir naudojami atitinkami stiklo paketai garantuoja veiksmingą terminę ir akustinę izoliaciją. Siauri matomi paviršiai, specialiai suapvalintos ir 15º pakeltos plokštumos suteikia langams elegantišką, klasikinę išvaizdą. Sistema „Ideal 2000“ tinka kone visų tipų pastatams. Yra daug sisteminių variantų, kuriuos sudaro komplektai su vienas kito atžvilgiu paslinktais sąvaros ir staktos paviršiais (nesutapdintos sąvaros variantas), su išoriniu paviršiumi, esančiu per pusę staktos įlaidos pločio (pusiau sutapdintos sąvaros variantas) bei ir sąvaros ir staktos paviršiais, esančiais vienoje plokštumoje (sutapdintos sąvaros variantas). Jus galima lengvai panaudoti ir paminkliniuose objektuose, ir individualiuose namuose, ir avangardiniuose biurų pastatuose, ir blokiniuose didmiesčių namuose. Naudoti stilizuotus profilius ir dekoratyvines juosteles galima išgauti visišką stilistinį langų ir pastato fasado bei jo interjero vientisumą. Variantas „round line“, kuriame nėra kraštų ir kampų, turintis suapvalintus rėmus, sąvaras ir prie stiklų įrengiamas juosteles, suteikia galimybę sukurti tokius langus, kurie ne tiktai atitiks visus funkcinius reikalavimus, bet ir patenkins net patį rafinuočiausią skonį.

 

60 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 3-4 kamerų:

 

ideal 2000 Standard

id2000 (Sandart)1

 

ideal 2000 Euro

id2000e (Euro)2

 

ideal 2000 Round line

id2000rl (3)

 

ideal 2000 4K

profil0014 (4)

 

Serijos „Ideal 2000“ profilių privalumai:

  • Kelių kamerų konstrukcija užtikrina reikiamą terminę ir akustinę izoliaciją (1,5 W/m2K pagal DIN 52619)
  • Didelė sutvirtinimo kamera suteikia galimybę naudoti plieninius sutvirtinimus, garantuojančius reikiamą statiškumą
  • Vyrių griovelio ašis paslinkta 13 mm nuo rėmo krašto, todėl galima naudoti platesnius kabiklius, o tai padidina atsparumą išlaužimui
  • Estetiški ir nepastebimi prie stiklo įrengiami sandarikliai
  • 15 laipsnių rėmo krašto ir sąvaros nuosklemba užtikrina optimalų vandens nutekėjimą
  • Lygus rėmo paviršius palengvina langų plovimą ir priežiūrą
  • Galimybė naudoti įvarius stiklo paketus, kurių matmenys – iki 33 mm
  • Kompaktiška sandara, subtilūs suapvalinimai ir nuosklembos suteikia profiliams šiuolaikišką ir patrauklią išvaizdą
  • Galimybė panaudoti įvairios formos juosteles, įrengiamas prie stiklo, su kuriomis galima sukurti savitą stilių 
  • Sienelė, nustatanti aukštį, kuriame bus šalinamas vanduo iš išorės, leidžia iš dalies įleisti apatinę rėmo dalį

 

 

Naudojant įvairius prie stiklo įrengiamų juostelių variantus galima sukurti savito stiliaus langą ir pasiūlyti klientams nepakartojamą dizainą.

Listwyp