ideal 7000

 

Naujoviška technologija, išskirtinė stilistika
 
80 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 6 kamerų. Profilių serija „Ideal 7000“ paremta patikrintų ir klientų labai gerai įvertinų sprendimų deriniu – išorinis sandarinimas su 80 mm pločio šešių kamerų rėmų sistema. Projektuojant ypač didelis dėmesys buvo skirtas profilio stilingumui ir terminei izoliacijai. Šiuolaikiškas „soft-line“ stilius ir subtilios nuosklembos nei suapvalintos linijos suteikia langams naujovišką ir harmoningą išvaizdą, o 80 mm įrengimo gylis garantuoja optimalius terminės ir akustinės izoliacijos parametrus. Pasirinkus profilius „Ideal 7000“ nereikės jokio kompromiso nei techniniu, nei estetiniu požiūriu. Tobulai parinktos formos lemia, kad langai su sistema „Ideal 7000“ yra puikus interjero elementas, originalios ir itin patrauklios išvaizdos. Kaip ir kitų sistemų atveju čia paisyta naujų ir jau esamų sprendimų suderinamumo principo. Tai suteikia galimybę atskirus gaminius sujungti tarpusavyje naudojantis didžiuliu papildomų reikmenų pasiūlymu. Sujungus įvairų variantų sąvaras ir prie stiklo įrengiamas juosteles galima sukurti savito stiliaus langus, skirtus patiems įvairiausiems projektams.

80 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 6 kamerų:

ideal 7000 soft line                                           ideal 7000 round line

 ideal_7000_6Kideal_7000_rl7000_2
 
 
Serijos „Ideal 7000“ profilių privalumai:
 
  • 6 kamerų konstrukcija ir 80 mm įrengimo gylis
  • Šiuolaikiškas dizainas, suapvalintos linijos ir subtilios nuosklembos suteikia langams naujovišką ir harmoningą išvaizdą
  • Galimybė panaudoti stiklo paketus, kurių matmenys – iki 41 mm
  • Dėl didelių sutvirtinimo kamerų galima panaudoti tvirtinimus, gerokai padidinančius profilio stabilumą
  • Naudojant įvairius stiklajuosčių variantus galima sukurti savito stiliaus langą ir pasiūlyti klientams nepakartojamą dizainą.

4000-5 4000-6 4000-7