Montavimo parinktys:

Langus, bei duris galima montuoti dvejais montavimo būdais: „Trijų pakopų“ montavimu ir  „Vienos pakopos“ montavimo būdu. Aišku galimi ir tarpiniai variantai.

 

„Trijų pakopų“ – tai montavimo būdas,  kai yra užtikrinamas maksimalūs šilumos izoliavimo parametrai.   Montuojant yra naudojama  ir sandarinimo putos, ir montavimo juostos.  Iš vidaus (garui nelaidžias),  bei iš išorės (garui laidžias).  Juostos užtikrina namo sandarumą, jos pagerina langų ir durų šilumos išsaugojimą , sumažina namui skirtas šildymo išlaidas.

,,Vienos pakopos“ – tai montavimo būdas, kai langai ir durys yra montuojami naudojant tik montažines putas. Svarbu, kad putos būtu tinkamos sezonui, kurio metu gaminiai yra montuojami. Bet net ir tinkamai parinktos putos laikui bėgant pradeda prarasti savo šilumos izoliavimo savybes.  Dėl šios priežasties, praėjus tam tikram laikui, montavimo juostų naudojimas tampa vis labiau reikšmingesnis (norėdami pamatyti kaip tai atrodo, spauskite čia >>nuorodą).

 

Montavimo juostos:

Vidinė – garui nelaidi montavimo juosta. Garui nepralaidi langų montavimo juosta tai dvipusio arba vienpusio lipnumo juosta montavimui, naudojama vidinei siūlės pusei. Ši juosta limpa prie visų statybinių medžiagų, yra nepralaidi dujoms, vandens garams, gali būti dažoma ir tinkuojama. Juosta užtikrina efektyvų šilumos izoliavimą iš vidaus.

Išorinė – garui laidi montavimo juosta. Tai garui pralaidi, hidroizoliacinė, dvipusio ir vienpusio lipnumo montavimo juosta, kuri yra  naudojama langų ir durų montavimo siūlės išorinei pusei. Juostos kraštuose yra lipnus sluoksnis: vienas klijuojamas prie durų ar lango, kitas – butilinis sluoksnis, klijuojamas prie mūro, tinko ar plytų.  Ši juosta garantuoja gerus garso bei šilumos izoliavimo parametrus.

 

Norėdami gauti daugiau konsultacijos, skambinkite: +370 687 83385