(Naudingi patarimai)

 

Paslaugos

 

Langai – tai ilgalaikė investicija. Mes darome viską, kad mūsų klientas būtų geriausiaiNamas informuotas ir priimtų apgalvotą, jam tinkamiausią sprendimą. Mūsų verslo filosofijos pagrindas – pilna atsakomybė už kiekvieną proceso stadiją. Esame gamintojai, patys profesionaliai montuojame ir aptarnaujame savo produkciją. Iš praktikos žinome, kas yra ilgaamžiškumas, todėl dedame visas pastangas, kad Jūsų namai ilgai džiugintų Jus šiluma, šviesa ir jaukumu.

 

 

 


 

INMINDAAsmeninė konsultacija

 
Kviečiame apsilankyti jau projektavimo stadijoje, nes mes patarsime, kaip geriausiai išnaudoti langų techninius privalumus ir galimybes. Mūsų specialistų sukaupta patirtis ir technologijos išmanymas padės Jums ir patars, kaip rinktis, į ką atkreipti dėmesį. Sužinosite kaip turi būti padaryta gerai. Pasiūlysime sprendimus kiekvienam tiek naujai statomam, tiek ir renovuojamam būstui. Kur bus svetainė ar miegamasis? Kur planuojama virtuvė ar vaikų kambarys? Kuri namo pusė pietinė ar pietvakarių? Tai tik maža dalis klausimų, kurie padės išsiaiškinti Jūsų situaciją ir surasti Jums optimalų sprendimą. Pateiksime skaidrų, išsamų, informatyvų pasiūlymą (užsakant gaminius neatsiras papildomai apmokamų paslaugų ar priedų).
 
 
 
 

 

Matavimas

 
Teisingai atliktas matavimas turi esminę reikšmę: ar nebus per didelis tarpas tarp gaminio ir sienos, ar siūlė apsaugos nuo šalčio ir garso, ar sumontuotos palangės bus tinkamu nuolydžiu, ar patogu bus naudotis gaminiu ir matavimas
Todėl matuodami angas įvertiname situacija:
 
  • renovuojamas ar naujai statomas namas?
  • kokia yra / bus būsto išorės ir vidaus apdaila?
  • kaip paruoštos angos? 
  • parenkame gaminių tvirtinimo būdą bei priemones 
    tinkamai šilumos ir garso izoliacijai užtikrinti;
  • palangių ir joms reikalingų profilių naudojimą;
  • gaminių pristatymą ir užnešimą iki montavimo vietos.

 


 projektavimasProjektavimas

Tik profesionaliai suprojektuoti gaminiai bus patvarus, ilgaamžiški, sandarūs, nesideformuos. Klientui pasirinkus jam tinkamiausią sprendimą bei įvertinus objekto situaciją, informacija parduodame mūsų konstruktoriams. Gaminius projektuojame naudodami pažangiausius profesionalius įrankius ir programas.


Langų ir durų montavimasnamo termo nuotrauka

Net 80% langų savybių priklauso nuo montavimo darbų, montavimo medžiagų ir sandarinimo medžiagų kokybės. Teisingas montavimas tiesiogiai įtakoja gaminių savybes: šilumos, garso izoliacijos, naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą. Mes montuojame pagal statybos taisykles ST 2491109.01:2008, patvirtintas Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos.
Montavimo ir sandarinimo metu naudojame medžiagas, atsparias vandens garų slėgiui. Siūlė turi būti sandaresne iš vidaus nei išorės. Atlikdami sandarinimą iš lauko pusės naudojame atsparias drėgmei (nepraleidžiančias jos į vidurinį sandarinimo sluoksnį), ne itin hermetiškas (kad siūlėje esanti drėgmė išgaruotų), apsaugančias nuo saulės ir lietaus poveikio medžiagas: hermetikai, specialios savaime išsiplečiančios arba difuzinės juostos.

Dėmesio! Saugokitės privačiai montavimo paslaugas siūlančių „specialistų“. Privačiai dirbantys montuotojai naudoja pigesnes medžiagas, nesuteikia garantijų, prisikviesti juos vėliau yra labai sunku. Iš pirmo žvilgsnio pigesnės paslaugos ateityje gali virsti pelijančiomis sienomis, drėgme namuose, neatsidarančiu arba net išlūžusiu langu.